Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 Dopad na dodávky v souvislosti s vypuknutím koronaviru. Aktuální informace
 >  >  > další položky ---

  další položky (921 výrobků)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Zpět na přehled filtrů
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý (1 nabídka) 
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý Technické informace Velikost: 19"/1U Počet portů: 24 Kategorie: Cat5E Stínění: NE Pozlacení: 30µm Vyvazování: ANO - hřebínek...
LYNX Networks
LX24UL-C5E-BK
od Kč 593,25*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-SC Brouš...
LYNX Networks
DPX-50-LC/SC-1
od Kč 149,20*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: SC-SC Brouš...
LYNX Networks
DPX-50-SC/SC-1
od Kč 117,32*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-LC Brouš...
LYNX Networks
DPX-50-LC/ST-1
od Kč 27,93*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-SC Brouš...
LYNX Networks
DPX-50-ST/SC-3
od Kč 142,92*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-ST Brouš...
LYNX Networks
DPX-50-ST/ST-1
od Kč 32,43*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Bro...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-10
od Kč 233,47*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Bro...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-15
od Kč 290,61*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Brou...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-1
od Kč 137,56*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Bro...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-20
od Kč 399,56*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Brou...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-2
od Kč 152,72*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Brou...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-3
od Kč 143,82*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Brou...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-5
od Kč 167,01*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Brou...
LYNX Networks
DPX-50-LC/LC-OM3-7
od Kč 188,78*
za kus
 
 kus
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10m (1 nabídka) 
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-SC Bro...
LYNX Networks
DPX-50-LC/SC-OM3-10
od Kč 245,02*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   20   50   100    Stránka: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   62   vpřed
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.