ApproveNow

 

S ApproveNow dáváte Vašim kolegům prostě přístup k firemnímu účtu a necháváte je nakupovat samých. Vaším digitálním podpisem následně potvrdíte objednávku.
Udržujete si přitom přehled a šetříte čas a peníze.

Bezplatná aktivace

Co je ApproveNow?

ApproveNow je on-line schvalovací proces, který je možno jednoduše a bezplatně nastavit pro každý firemní účet. Vedle multi-uživatelské schopnosti této platformy můžete vytvořit standardy v účetních postupech a to využitím jednotných firemních dat, jako je například nákladových středisek a adresních dat. V průběhu 3 minut se ve videu dozvíte jako.

Přidat kolegy

Dejte spolupracovníkům Vaší firmy možnost, aby sami nakupovali na Mercateo - pod Vaším zákaznickým číslem. Takto dosáhnete transparentnost výdajů a současně můžete zadat jednotlivé hranice hodnot, a tím i kontrolovat nákup. V krátké videoukážce uvidíte, jak jednoduše to funguje.

 

Schválení

Bez ohledu na to, kde jste, ať už v kanceláři nebo na cestách - máte vždy plnou kontrolu nad Vašim nakupováním. Objednávky, které překračují individuálně nastavené ceny, můžete kdykoli schválit nebo odmítnout s komentářem. Viz na videu, jak můžete nastavení implementovat do pěti minut.

Profesionální balíček

Rozšiřte existujícího účet ApproveNow o tři bezkonkurenční funkce.
ApproveNow jednoduše spustit a přidat volitelný Profesionální balíček za 39 €/měsíc.
 
Nyní se přihlásit

 

 • 3erteilung
 • Umfassendes Reporting

  Umfassendes Reporting

  Zusätzlich zu den Rohdaten, die Sie in Ihrem Konto als Datei herunterladen können, bekommen Sie Monats-, Quartals- und Jahresberichte über Ihr Einkaufsverhalten bei Mercateo. Damit bleiben Sie immer auf dem Laufenden über die Einkaufsentwicklungen und können sich schnell einen Überblick über Ihre Ausgaben machen.

 • Integrierte Wareneingangsbuchung

  Integrierte Wareneingangsbuchung

  Binden Sie Ihre Buchhaltung in Ihre Einkaufsprozesse ein. Sobald Ihre Waren eingetroffen sind, können Sie im Bestellarchiv den Wareneingang bestätigen. Ihre Buchhaltung bekommt daraufhin eine E-Mail und kann die Zahlung veranlassen. Bei einem zentralen Wareneingang kann auch der Besteller informiert werden und seine Bestellung direkt abholen.

 • Freitextgenehmigungen

  Freitext

  Sie möchten den Freigabeprozess ApproveNow auch für andere Genehmigungen verwenden? Mit Freitext können Sie beispielsweise eine Schulung beantragen oder einen Wareneinkauf außerhalb von Mercateo genehmigen lassen. Nach der Freigabe erhält der Anforderer eine E-Mail und die Positionen erscheinen im Bestellarchiv. Somit behalten Sie auch für diese Ausgaben jederzeit den Überblick.

  Často kladené otázky a odpovědi (FAQ)

   

  Co mám dělat, abych mohl používat ApproveNow? Jako registrovaný zákazník se jako obvykle můžete přihlásit na webové stránce Mercateo a pak v oblasti "Moje Mercateo" najdete vpravo nahoře "ApproveNow". Zde můžete jednoduše a bez jakýchkoliv překážek aktivovat schvalovací proces.
  Jak funguje ApproveNow? V ApproveNow můžete zvát uživatele na nákup pod Vaším zákaznickým číslem. Máte také možnost těmto lidem zadat nákupní práva, tyto i měnit a definovat individuální podmínky schvalování pro nákup.
  Jak mohu profitovat z ApproveNow?
  Jelikož spojujete nákup pod jedním zákaznickým číslem, dosahujete transparentnost nad výdaji a můžete kontrolovat, kdo si co koupí ve Vaší firmě. Kromě toho Vaši kolegové objednávají sami, bez toho, abyste ztratili kontrolu. To vám ušetří zbytečné volné textové požadavky a s tím související otázky a nesprávně objednávky.
  Potřebuji splňovat technické požadavky? Ne, Mercateo ApproveNow je zcela webový a integrovaný do jedné zásobovací platformy. Každý zákazník se může rozhodnout pro ApproveNow a vytvořit vlastní nákupní hierarchii. Pokud máte otázky, můžete kdykoliv kontaktovat náš servisní tým.
  Mohu propojit ApproveNow se systémem plánování podnikových zdrojů (ERP)? Ano, nabízíme zde různé možnosti. Náš servisní tým Vám s radostí poradí, jaké řešení vyhovuje Vašim požadavkům.
  Jak mohu objednat Professional balíček? K tomu je nutná předchozí aktivace základní verze ApproveNow. V záložce ApproveNow vidíte na levé straně menu "Profesionální balíček". Zde jsou tři funkce opět popsány, které si můžete objednat.
  Mohu kombinovat ApproveNow s jinými produkty Mercateo? Ano, můžete například integrovat své vlastní dodavatele jako exkluzivní katalog a dát je k dispozici Vašim kolegům. Můžeme vám poradit o různých možnostech použití zásobovací platformy Mercateo.

  Podpora

  Potřebujete podporu při využívání ApproveNow?

  Zavolejte nám na bezplatnou telefonní linku

  nebo nám napište e-mail na adresu sales.service @ mercateo.cz