Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (5 filtrovaných nabídek v 4 119 837 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Optické vlákno 850nm 10000Mbit/s SFP+ síťový transceiver modul (1 nabídka) 
SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fa...
Cisco
MA-SFP-10GB-SR
Kč 19 504,28*
za kus
 
 kus
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Optické vlákno 1310nm 10000Mbit/s SFP+ síťový transceiver modul (1 nabídka) 
SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fa...
Cisco
MA-SFP-10GB-LR
Kč 78 304,28*
za kus
 
 kus
Cisco MA-SFP-10GB-LRM Optické vlákno 10000Mbit/s SFP+ síťový transceiver modul (1 nabídka) 
Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all...
Cisco
MA-SFP-10GB-LRM
Kč 19 504,28*
za kus
 
 kus
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX síťový transceiver modul 1000 Mbit/s Optické vlákno 850 nm (1 nabídka) 
SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fa...
Cisco
MA-SFP-1GB-SX
Kč 9 802,28*
za kus
 
 kus
Cisco MA-SFP-1GB-TX síťový transceiver modul 1000 Mbit/s Měď (1 nabídka) 
Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all...
Cisco
MA-SFP-1GB-TX
Kč 7 744,28*
za kus
 
 kus

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.