Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (4 filtrovaných nabídek v 4 115 761 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
Juniper JPSU-650W-AC-AFO Napájecí zdroj příslušenství k síťovému přepínači (1 nabídka) 
The AC power supply in EX4550 switches is a hot-insertable and hot-removable field-replaceable unit (FRU): You can install it without powering off the switch or disrupting the switching function. A...
Juniper Networks
JPSU-650W-AC-AFO
Kč 18 720,47*
za kus
 
 kus
Juniper QFX-QSFP-40G-SR4 Optické vlákno 850nm 40000Mbit/s QSFP+ síťový transceiver modul (1 nabídka) 
Juniper Networks devices support a variety of fixed and pluggable transceivers and network cable, including multimode and single-mode fiber-optic cable. We strongly recommend that only transceivers...
Juniper Networks
QFX-QSFP-40G-SR4
Kč 17 723,24*
za kus
 
 kus
Juniper QFX-SFP-10GE-SR Optické vlákno 850nm 10000Mbit/s SFP+ síťový transceiver modul (1 nabídka) 
Juniper Networks devices support a variety of fixed and pluggable transceivers and network cable, including multimode and single-mode fiber-optic cable. We strongly recommend that only transceivers...
Juniper Networks
QFX-SFP-10GE-SR
Kč 14 482,25*
za kus
 
 kus
Juniper QFX-SFP-1GE-SX Optické vlákno 850nm 1000Mbit/s SFP síťový transceiver modul (1 nabídka) 
Juniper Networks devices support a variety of fixed and pluggable transceivers and network cable, including multimode and single-mode fiber-optic cable. We strongly recommend that only transceivers...
Juniper Networks
QFX-SFP-1GE-SX
Kč 5 257,89*
za kus
 
 kus

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.