Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (17 filtrovaných nabídek v 4 736 786 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
Lenovo
90Y9346
Kč 355 909,36*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 6 x SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 14 x 10 Gigabit Ethernet - zásuvný modul (1 nabídka) 
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 6 x SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 14 x 10 Gigabit Ethernet - zásuvný modul
Lenovo
00FM510
Kč 180 992,47*
za kus
 
 kus
Lenovo
00FM514
od Kč 90 197,08*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System FC3171 8Gb SAN Switch - Přepínač - řízený - 14 x 8Gb Fibre Channel + 6 x 8Gb Fibre Channel SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 1 x 10/100 - zásuvný modul (1 nabídka) 
Lenovo Flex System FC3171 8Gb SAN Switch - Přepínač - řízený - 14 x 8Gb Fibre Channel + 6 x 8Gb Fibre Channel SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 1 x 10/100 - zásuvný modul
Lenovo
69Y1930
Kč 248 853,67*
za kus
 
 kus
Lenovo FC5022 Řízený Gigabit Ethernet (10/100/1000) Černá (3 Nabídky) 
The IBM Flex System™ FC5022 16Gb SAN Scalable Switch is a Gen 5 Fibre Channel (FC) high-density, 48-port switch that operates at 16 and 8 Gbps FC speeds and is used in the IBM Flex System chassis. ...
Lenovo
88Y6374
od Kč 174 097,70*
za kus
 
 kus
IBM
90Y9356
Kč 549 874,70*
za kus
 
 kus
IBM
00Y3324
Kč 350 586,84*
za kus
 
 kus
IBM BNT 1/10Gb Uplink Ethernet Switch Module Řízený L3 Stříbrná (1 nabídka) 
BNT 1/10Gb Uplink Ethernet Switch Module for IBM BladeCenter is an innovative switch designed to meet the growing bandwidth needs of our Clients. Today while our Clients look to implement solutions...
IBM
44W4404
Kč 61 020,79*
za kus
 
 kus
IBM Nortel Layer 2/3 Swtich ES Spravované síťové switche (1 nabídka) 
The new Nortel Networks Layer 2/3 Copper Switch Modules for IBM eServer BladeCenter serve as a switching and routing fabric for the BladeCenter server chassis. In addition to the Layer 2 switching ...
IBM
39Y9222
od Kč 14 348,52*
za kus
 
 kus
IBM Nortel Layer 2/3 Fiber GbE Switch Module Nespravované L3 Stříbrná (1 nabídka) 
-Delivers complete Layer 2 and 3 functionality - routing, filtering, traffic queuing to better serve the processing demands of bandwidth intensive applications. -6 external 1Gb copper ports or 6 ex...
IBM
32R1861
od Kč 17 475,23*
za kus
 
 kus
IBM Brocade Enterprise SAN Switch Module příslušenství k síťovému přepínači (1 nabídka) 
The Brocade Enterprise 20-port, 20-port, and 10-port 8 Gb SAN Switch Modules for IBM BladeCenter deliver embedded Fibre Channel switching with the industry's fastest Fibre Channel throughput perfor...
IBM
42C1828
Kč 366 774,97*
za kus
 
 kus
Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-režimy - 850 nm - pro Catalyst 3110G, 3110X; Nexus 4001i Switch Module for IBM BladeCenter (1 nabídka) 
Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-režimy - 850 nm - pro Catalyst 3110G, 3110X; Nexus 4001i Switch Module for IBM BladeCenter
Lenovo
88Y6062
od Kč 13 351,91*
za kus
 
 kus
Lenovo
39Y9312
od Kč 4 339,71*
za kus
 
 kus
IBM QSFP 3m InfiniBand kabel (1 nabídka) 
IBM offers a wide range of technology and consulting services; a broad portfolio of middleware for collaboration, predictive analytics, software development and systems management; and the world's ...
IBM
49Y9980
od Kč 473,84*
za kus
 
 kus
IBM 10GBASE-SR SFP+ Optické vlákno 850nm 10000Mbit/s SFP+ síťový transceiver modul (1 nabídka) 
Information technology professionals rely on IBM quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer u...
IBM
69Y0389
od Kč 26 058,25*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   Vše    Stránka: 1   2   vpřed

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.