Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (20 filtrovaných nabídek v 4 108 185 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
Lenovo
90Y9346
Kč 370 045,24*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 6 x SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 14 x 10 Gigabit Ethernet - zásuvný modul (1 nabídka) 
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 6 x SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 14 x 10 Gigabit Ethernet - zásuvný modul
Lenovo
00FM510
Kč 240 967,76*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - řízený - 20 x 10 gigabitů SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+... (1 nabídka) 
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - řízený - 20 x 10 gigabitů SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 40 Gigabit QS...
Lenovo
00D5823
Kč 554 363,27*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System Fabric EN4093R 10Gb Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 1 Gigabit SFP/ 10 Gigabit SFP+ - zásuvný modul (2 Nabídky) 
Lenovo Flex System Fabric EN4093R 10Gb Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 1 Gigabit SFP/ 10 Gigabit SFP+ - zásuvný modul
Lenovo
00FM514
od Kč 89 021,69*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System FC3171 8Gb SAN Switch - Přepínač - řízený - 14 x 8Gb Fibre Channel + 6 x 8Gb Fibre Channel SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 1 x 10/100 - zásuvný modul (1 nabídka) 
Lenovo Flex System FC3171 8Gb SAN Switch - Přepínač - řízený - 14 x 8Gb Fibre Channel + 6 x 8Gb Fibre Channel SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 1 x 10/100 - zásuvný modul
Lenovo
69Y1930
Kč 257 234,55*
za kus
 
 kus
IBM
69Y1933
Kč 124 223,97*
za kus
 
 kus
Lenovo FC5022 Spravované síťové switche Gigabit Ethernet (10/100/1000) Černá (3 Nabídky) 
The IBM Flex System™ FC5022 16Gb SAN Scalable Switch is a Gen 5 Fibre Channel (FC) high-density, 48-port switch that operates at 16 and 8 Gbps FC speeds and is used in the IBM Flex System chassis. ...
Lenovo
88Y6374
od Kč 174 590,58*
za kus
 
 kus
IBM
90Y9356
Kč 571 464,29*
za kus
 
 kus
IBM
00Y3324
Kč 363 598,35*
za kus
 
 kus
IBM BNT 1/10Gb Uplink Ethernet Switch Module Spravované síťové switche L3 Stříbrná (1 nabídka) 
BNT 1/10Gb Uplink Ethernet Switch Module for IBM BladeCenter is an innovative switch designed to meet the growing bandwidth needs of our Clients. Today while our Clients look to implement solutions...
IBM
44W4404
Kč 62 022,70*
za kus
 
 kus
IBM Nortel Layer 2/3 Swtich ES Spravované síťové switche (1 nabídka) 
The new Nortel Networks Layer 2/3 Copper Switch Modules for IBM eServer BladeCenter serve as a switching and routing fabric for the BladeCenter server chassis. In addition to the Layer 2 switching ...
IBM
39Y9222
Kč 14 281,43*
za kus
 
 kus
IBM Nortel Layer 2/3 Fiber GbE Switch Module Neřízený síťový switch L3 Stříbrná (1 nabídka) 
-Delivers complete Layer 2 and 3 functionality - routing, filtering, traffic queuing to better serve the processing demands of bandwidth intensive applications. -6 external 1Gb copper ports or 6 ex...
IBM
32R1861
Kč 18 466,58*
za kus
 
 kus
IBM Brocade Enterprise SAN Switch Module příslušenství k síťovému přepínači (1 nabídka) 
The Brocade Enterprise 20-port, 20-port, and 10-port 8 Gb SAN Switch Modules for IBM BladeCenter deliver embedded Fibre Channel switching with the industry's fastest Fibre Channel throughput perfor...
IBM
42C1828
Kč 379 924,10*
za kus
 
 kus
Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-režimy - 850 nm - pro Catalyst 3110G, 3110X; Nexus 4001i Switch Module for IBM BladeCenter (1 nabídka) 
Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-režimy - 850 nm - pro Catalyst 3110G, 3110X; Nexus 4001i Switch Module for IBM BladeCenter
Lenovo
88Y6062
Kč 13 248,01*
za kus
 
 kus
Lenovo
39Y9312
Kč 4 271,18*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   Vše    Stránka: 1   2   vpřed

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.