Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (290 nabídek v 4 736 786 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
IBM QSFP 3m InfiniBand kabel (1 nabídka) 
IBM offers a wide range of technology and consulting services; a broad portfolio of middleware for collaboration, predictive analytics, software development and systems management; and the world's ...
IBM
49Y9980
od Kč 473,84*
za kus
 
 kus
MicroOptics - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) (odpovídá: Brocade E1MG-SX-OM-T) - GigE - 1000Base-SX - až 550 m - 850 nm - pro Brocade 6910 Ethernet Access Switch (1 nabídka) 
MicroOptics - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) (odpovídá: Brocade E1MG-SX-OM-T) - GigE - 1000Base-SX - až 550 m - 850 nm - pro Brocade 6910 Ethernet Access Switch
MicroOptics
MO-E1MG-SX-OM-T
od Kč 628,68*
za kus
 
 kus
Hewlett Packard Enterprise 410916-B21 most/opakovač (7 Nabídky) 
Přepínač blade Cisco Catalyst 3020 pro systém HP BladeSystem třídy c poskytuje zákazníkům společnosti HP platformu integrovaného přepínání a spolehlivost, pokročilé zabezpečení a vylepšenou správu ...
HP
410916-B21
od Kč 763,05*
za kus
 
 kus
Hewlett Packard Enterprise 451438-B21 síťový přepínač Řízený (6 Nabídky) 
Přepínač blade Cisco Catalyst 3120 představuje novou generaci síťových řešení pro prostředí serverů blade. Přepínač Cisco Catalyst 3120 je založený na osvědčeném hardwaru a IOS softwaru Cisco a nab...
HP
451438-B21
od Kč 936,21*
za kus
 
 kus
HP
AJ715A
od Kč 1 014,87*
za kus
 
 kus
HP
J4858CR
od Kč 1 342,79*
za kus
 
 kus
HP
J4858C
od Kč 1 408,70*
za kus
 
 kus
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC LX Rmkt síťový transceiver modul 1000 Mbit/s Optické vlákno 1310 nm (2 Nabídky) 
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 10 km (single-mode) or 550 m (multimode).
HP
J4859CR
od Kč 1 699,80*
za kus
 
 kus
HP
8120-6352
od Kč 2 271,49*
za kus
 
 kus
HP
J8177C
od Kč 2 677,38*
za kus
 
 kus
HP - Switch module blank (1 nabídka) 
HP - Switch module blank
HP
726173-001
od Kč 2 760,04*
za kus
 
 kus
HPE - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC - až 10 km - pro HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000, HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406 (4 Nabídky) 
HPE - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC - až 10 km - pro HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000, HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406
HP
J4859C
od Kč 2 930,52*
za kus
 
 kus
Cisco CAB-STK-E-1M= síťový kabel Černá (2 Nabídky) 
You can stack a combination of up to nine switch modules. You can stack only the Catalyst Switch Modules 3110G and 3110X; other blade switches are not supported. Before connecting, verify the Stack...
Cisco
CAB-STK-E-1M=
od Kč 3 128,43*
za kus
 
 kus
HPE - Ventilátorový modul síťového zařízení - pro Nexus Converged Network Switch 5020 (1 nabídka) 
HPE - Ventilátorový modul síťového zařízení - pro Nexus Converged Network Switch 5020
HP
570085-001
od Kč 3 206,43*
za kus
 
 kus
Lenovo
88Y6419
od Kč 3 524,13*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   20   50   100    Stránka: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   20   vpřed

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.