Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (14 filtrovaných nabídek v 4 779 360 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
Cisco CAB-STK-E-1M= síťový kabel Černá (2 Nabídky) 
You can stack a combination of up to nine switch modules. You can stack only the Catalyst Switch Modules 3110G and 3110X; other blade switches are not supported. Before connecting, verify the Stack...
Cisco
CAB-STK-E-1M=
od Kč 2 971,66*
za kus
 
 kus
Cisco CAB-STK-E-3M= síťový kabel Černá (2 Nabídky) 
You can stack a combination of up to nine switch modules. You can stack only the Catalyst Switch Modules 3110G and 3110X; other blade switches are not supported. Before connecting, verify the Stack...
Cisco
CAB-STK-E-3M=
od Kč 4 897,66*
za kus
 
 kus
Cisco MA-SFP-1GB-TX síťový transceiver modul Měď 1000 Mbit/s (1 nabídka) 
Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all...
Cisco
MA-SFP-1GB-TX
od Kč 7 625,74*
za kus
 
 kus
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s 850 nm (1 nabídka) 
SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fa...
Cisco
MA-SFP-1GB-SX
od Kč 9 815,05*
za kus
 
 kus
Cisco MA-SFP-10GB-LRM síťový transceiver modul Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ (1 nabídka) 
Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all...
Cisco
MA-SFP-10GB-LRM
od Kč 19 469,46*
za kus
 
 kus
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR síťový transceiver modul Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm (1 nabídka) 
SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fa...
Cisco
MA-SFP-10GB-SR
od Kč 19 607,13*
za kus
 
 kus
Cisco SFP-10G-LR= konvertor síťové kabeláže 1310 nm (3 Nabídky) 
The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications. Ma...
Cisco
SFP-10G-LR=
od Kč 35 527,42*
za kus
 
 kus
Cisco
N77-C7706-FAN=
Kč 37 040,32*
za kus
 
 kus
Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR síťový transceiver modul Optické vlákno 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm (1 nabídka) 
SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fa...
Cisco
MA-SFP-10GB-LR
Kč 77 257,83*
za kus
 
 kus
Cisco Nexus 7700 6-Slot Switch 220 Gbps/Slot Fabric Module - Přepínač - řízený - zásuvný modul (1 nabídka) 
Cisco Nexus 7700 6-Slot Switch 220 Gbps/Slot Fabric Module - Přepínač - řízený - zásuvný modul
Cisco
N77-C7706-FAB-2=
Kč 148 160,54*
za kus
 
 kus
Cisco Route Switch Processor 2 - Kontrolní procesor modul plug-in (1 nabídka) 
Cisco Route Switch Processor 2 - Kontrolní procesor modul plug-in
Cisco
A900-RSP2A-128=
Kč 195 572,12*
za kus
 
 kus
Cisco Nexus 7700 Switches 10-Slot Switch 220 Gbps/Slot Fabric Module - Přepínač - řízený - zásuvný modul (1 nabídka) 
Cisco Nexus 7700 Switches 10-Slot Switch 220 Gbps/Slot Fabric Module - Přepínač - řízený - zásuvný modul
Cisco
N77-C7710-FAB-2=
Kč 266 689,02*
za kus
 
 kus
Cisco Route Switch Processor 3 - Kontrolní procesor modul plug-in - pro ASR 901, 901 10G, 902, 903, 920 (1 nabídka) 
Cisco Route Switch Processor 3 - Kontrolní procesor modul plug-in - pro ASR 901, 901 10G, 902, 903, 920
Cisco
A900-RSP3C-400-S=
Kč 474 113,67*
za kus
 
 kus
Cisco A9K-RSP880-SE Gigabit Ethernet síťový přepínací modul (1 nabídka) 
The ASR 9000 RSP 880 brings the time-tested and robust carrier-class capabilities of Cisco IOS® XR Software to the Carrier Ethernet edge. The operating system supports true software process modular...
Cisco
A9K-RSP880-SE
Kč 1 363 076,87*
za kus
 
 kus
Výrobek na stránku: 10   Vše   

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.