Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (244 nabídek v 4 108 185 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
HP
JF832A
Kč 16 763,77*
za kus
 
 kus
HP
779224-B23
od Kč 327 042,98*
za kus
 
 kus
HP
877335-B21
Kč 2 560 431,74*
za kus
 
 kus
QLogic Ultra High Performance Leaf - Expanzní modul - InfiniBand - 4x InfiniBand (QSFP) - 18 porty - pro InfiniBand Director Switch 12800-120, 12800-180, 12800-360 (1 nabídka) 
QLogic Ultra High Performance Leaf - Expanzní modul - InfiniBand - 4x InfiniBand (QSFP) - 18 porty - pro InfiniBand Director Switch 12800-120, 12800-180, 12800-360
QLogic
12800-LF18
Kč 159 884,49*
za kus
 
 kus
QLogic - Zdroj proudu - připojení za provozu / redundantní (zásuvný modul) - AC 100-240 V - 275 Watt - pro InfiniBand Director Switch 12800-040-BS01, 12800-120, 12800-180, 12800... (1 nabídka) 
QLogic - Zdroj proudu - připojení za provozu / redundantní (zásuvný modul) - AC 100-240 V - 275 Watt - pro InfiniBand Director Switch 12800-040-BS01, 12800-120, 12800-180, 12800-360
QLogic
12800-PS01
Kč 19 901,07*
za kus
 
 kus
HP
8120-6352
Kč 2 163,77*
za kus
 
 kus
Netgear
AX745-10000S
od Kč 6 621,75*
za kus
 
 kus
Netgear AX742 24000Mbit/s síťová karta (6 Nabídky) 
Adds a 24Gbps Stacking connectivity to the GSM7328S and GSM7352S. Modular design lowers costs while maximizing flexibility. Non-blocking wire-speed performance. Configured in a resilient ring topol...
Netgear
AX742
od Kč 6 155,89*
za kus
 
 kus
Netgear Adapter 10GbE SFP+ příslušenství k síťovému přepínači (4 Nabídky) 
Modular design lowers costs while maximizing flexibility Delivers non-blocking wire-speed performance for 10 Gigabit Ethernet connectivity Interoperates with standard 10 GE SFP+ GBICs
Netgear
AX743-10000S
od Kč 6 123,75*
za kus
 
 kus
HP
786619-B21
Kč 625 120,80*
za kus
 
 kus
MicroOptics - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) (odpovídá: Brocade E1MG-SX-OM-T) - GigE - 1000Base-SX - až 550 m - 850 nm - pro Brocade 6910 Ethernet Access Switch (1 nabídka) 
MicroOptics - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) (odpovídá: Brocade E1MG-SX-OM-T) - GigE - 1000Base-SX - až 550 m - 850 nm - pro Brocade 6910 Ethernet Access Switch
MicroOptics
MO-E1MG-SX-OM-T
Kč 598,80*
za kus
 
 kus
Lenovo Multi-Switch Interconnect Module for Lenovo BladeCenter HT - Expanzní modul - pro BladeCenter HT 8740, HT 8750 (1 nabídka) 
Lenovo Multi-Switch Interconnect Module for Lenovo BladeCenter HT - Expanzní modul - pro BladeCenter HT 8740, HT 8750
Lenovo
44R5913
Kč 115 445,06*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System FC3171 8Gb SAN Switch - Přepínač - řízený - 14 x 8Gb Fibre Channel + 6 x 8Gb Fibre Channel SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 1 x 10/100 - zásuvný modul (1 nabídka) 
Lenovo Flex System FC3171 8Gb SAN Switch - Přepínač - řízený - 14 x 8Gb Fibre Channel + 6 x 8Gb Fibre Channel SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 1 x 10/100 - zásuvný modul
Lenovo
69Y1930
Kč 257 234,55*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System Fabric EN4093R 10Gb Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 1 Gigabit SFP/ 10 Gigabit SFP+ - zásuvný modul (2 Nabídky) 
Lenovo Flex System Fabric EN4093R 10Gb Scalable Switch - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 1 Gigabit SFP/ 10 Gigabit SFP+ - zásuvný modul
Lenovo
00FM514
od Kč 89 021,69*
za kus
 
 kus
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - řízený - 20 x 10 gigabitů SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+... (1 nabídka) 
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable Switch - Přepínač - řízený - 20 x 10 gigabitů SFP+ + 2 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ + 2 x 40 Gigabit QS...
Lenovo
00D5823
Kč 554 363,27*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   20   50   100    Stránka: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   17   vpřed

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.