Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (237 nabídek v 4 293 191 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
zpět
Hewlett Packard Enterprise 10GbE CX4 síťový přepínací modul 10 Gigabit (1 nabídka) 
Používá se s těmito produkty: ProCurve Switch 3400cl-48G [J4906A]; ProCurve Switch 3400cl-24G [J4905A]
HP
J8434A
Kč 38 431,58*
za kus
 
 kus
HP
JC476B
Kč 1 838 061,27*
za kus
 
 kus
HP
JD206A
od Kč 157 555,67*
za kus
 
 kus
HP
JD204B
od Kč 76 081,25*
za kus
 
 kus
HP
JD228B
od Kč 152 957,16*
za kus
 
 kus
HPE 7500 48p Gig-T PoE+ Extended Module (2 Nabídky) 
HPE 7500 48p Gig-T PoE+ Extended Module
HP
JD229B
od Kč 178 402,68*
za kus
 
 kus
HP
JD199B
Kč 219 055,49*
za kus
 
 kus
HP
JD222A
Kč 143 917,61*
za kus
 
 kus
HP
JD223A
Kč 195 061,32*
za kus
 
 kus
HP Optical Transceiver (FC SFP+s) 8Gb Long Wave B-series 10km 1 Pack (2 Nabídky) 
HP 8Gb Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver.
HP
AJ717A
od Kč 21 865,40*
za kus
 
 kus
HP 4Gb SW B-series FC SFP (for use with Brocade 8Gb SAN Switch) (2 Nabídky) 
HP 4Gb Short Wave B-Series FC SFP 1 Pack. PRODUCT FEATURES: HP 4 GB short wave B-series 10km fiber channel SFP transceiver 1 pack.
HP
AJ715A
od Kč 979,05*
za kus
 
 kus
HPE - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LH - LC - pro Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406, HPE 1700, 2610, 93XX, E2520, Switch XL 10/100/1000 (3 Nabídky) 
HPE - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LH - LC - pro Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406, HPE 1700, 2610, 93XX, E2520, Switch XL 10/100/1000
HP
J4860C
od Kč 64 775,87*
za kus
 
 kus
Hewlett Packard Enterprise X121 síťový transceiver modul 1000 Mbit/s SFP Optické vlákno 1310 nm (2 Nabídky) 
Přijímač/vysílač HP X121 1G SFP LC LX s jedním portem 1000Base-LX
HP
J4859C
od Kč 1 980,78*
za kus
 
 kus
HP
J4858C
od Kč 1 275,95*
za kus
 
 kus
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Rmkt síťový transceiver modul 1000 Mbit/s Optické vlákno (3 Nabídky) 
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber.
HP
J4858CR
od Kč 1 361,79*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   20   50   100    Stránka: zpět   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   16   vpřed

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.