Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (242 nabídek v 4 115 760 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
zpět
HPE - Expanzní modul - 10 GigE - 10GBase-CX4 - 2 porty - pro HPE 6400-6XG cl Switch, 6410-6XG cl Switch, Switch 3400cl-24G, Switch 3400cl-48G (1 nabídka) 
HPE - Expanzní modul - 10 GigE - 10GBase-CX4 - 2 porty - pro HPE 6400-6XG cl Switch, 6410-6XG cl Switch, Switch 3400cl-24G, Switch 3400cl-48G
HP
J8434A
Kč 38 612,11*
za kus
 
 kus
HP
JC476B
Kč 1 846 695,10*
za kus
 
 kus
HP
JD206A
od Kč 160 413,47*
za kus
 
 kus
HP
JD204B
od Kč 77 304,09*
za kus
 
 kus
HP
JD228B
od Kč 155 413,76*
za kus
 
 kus
HP
JD199B
Kč 220 084,45*
za kus
 
 kus
HPE 7500 48p Gig-T PoE+ Extended Module (2 Nabídky) 
HPE 7500 48p Gig-T PoE+ Extended Module
HP
JD229B
od Kč 181 099,05*
za kus
 
 kus
HP
JD222A
Kč 144 593,63*
za kus
 
 kus
HP
JD223A
Kč 195 977,58*
za kus
 
 kus
HP
AW538A
od Kč 103 656,99*
za kus
 
 kus
HPE - Modul SFP+ vysílače - 8Gb Fibre Channel (LW) - pro HPE 8/24, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, BLc3000 Enclosure, StoreFabric 8/24 8Gb (3 Nabídky) 
HPE - Modul SFP+ vysílače - 8Gb Fibre Channel (LW) - pro HPE 8/24, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, BLc3000 Enclosure, StoreFabric 8/24 8Gb
HP
AJ717A
od Kč 22 184,57*
za kus
 
 kus
HP 4Gb SW B-series FC SFP (for use with Brocade 8Gb SAN Switch) (2 Nabídky) 
HP 4Gb Short Wave B-Series FC SFP 1 Pack. PRODUCT FEATURES: HP 4 GB short wave B-series 10km fiber channel SFP transceiver 1 pack.
HP
AJ715A
od Kč 983,67*
za kus
 
 kus
HPE - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LH - LC - pro Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406, HPE 1700, 2610, 93XX, E2520, Switch XL 10/100/1000 (3 Nabídky) 
HPE - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LH - LC - pro Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406, HPE 1700, 2610, 93XX, E2520, Switch XL 10/100/1000
HP
J4860C
od Kč 65 080,13*
za kus
 
 kus
Hewlett Packard Enterprise X121 Optické vlákno 1310nm 1000Mbit/s SFP síťový transceiver modul (4 Nabídky) 
Přijímač/vysílač HP X121 1G SFP LC LX s jedním portem 1000Base-LX
HP
J4859C
od Kč 1 287,74*
za kus
 
 kus
HP
J4858C
od Kč 1 293,45*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   20   50   100    Stránka: zpět   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   17   vpřed

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.