Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 
 >  >  >  > Přepínací modul

  Přepínací modul koupit u Mercateo on-line  (242 nabídek v 4 119 837 výrobcích)

Následující filtry pomohou upřesnit seznam výrobků pro hledání „Přepínací modul“ podle Vašich požadavků:
Filtrovat: Cena oddo  Slovo 
Přehled

"Přepínací modul"

Nadřazené pojmy
Zobrazení
☐
☐
☐
☐
Obrázek
Objednat
zpět
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC SX Rmkt Optické vlákno 1000Mbit/s SFP síťový transceiver modul (3 Nabídky) 
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber.
HP
J4858CR
od Kč 1 385,90*
za kus
 
 kus
HP
J8177C
od Kč 2 014,65*
za kus
 
 kus
HP
J9144A
Kč 45 256,51*
za kus
 
 kus
HPE 1.92 Tbps Type D Fabric Module - Kontrolní procesor modul plug-in - pro HPE 10508 Switch Chassis, 10508-V Switch Chassis (4 Nabídky) 
HPE 1.92 Tbps Type D Fabric Module - Kontrolní procesor modul plug-in - pro HPE 10508 Switch Chassis, 10508-V Switch Chassis
HP
JC754A
od Kč 238 345,31*
za kus
 
 kus
HP
J9478A
Kč 93 751,11*
za kus
 
 kus
HP
J9307A
od Kč 16 701,40*
za kus
 
 kus
HPE 10Gb Ethernet BL-c Switch - Přepínač - řízený - 16 x 10/100/1000 + 4 x 10 gigabitů XFP - zásuvný modul - pro BLc3000 Enclosure; BLc3000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Enclo... (1 nabídka) 
HPE 10Gb Ethernet BL-c Switch - Přepínač - řízený - 16 x 10/100/1000 + 4 x 10 gigabitů XFP - zásuvný modul - pro BLc3000 Enclosure; BLc3000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Enclosure
HP
445860-B21
Kč 235 287,55*
za kus
 
 kus
HPE 10GbE SFP+ REB - Expanzní modul - 10Gb Ethernet x 32 - pro HPE 12504 AC Switch Chassis, 12508 DC, 12518 DC (1 nabídka) 
HPE 10GbE SFP+ REB - Expanzní modul - 10Gb Ethernet x 32 - pro HPE 12504 AC Switch Chassis, 12508 DC, 12518 DC
HP
JC064B
Kč 1 297 692,97*
za kus
 
 kus
HP
JC782A
Kč 2 077 634,42*
za kus
 
 kus
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 438031-B21 Spravované síťové switche síťový přepínač (1 nabídka) 
Vysoce výkonný ethernetový přepínač HP 1:10Gb BL-c poskytuje jednoduchou správu šestnácti 1Gb příchozích připojení a čtyř 1Gb odchozích připojení a dále tří 10Gb odchozích připojení a jednoho 10Gb ...
HP
438031-B21
Kč 133 326,01*
za kus
 
 kus
HPE 20Gbps VPN Firewall module - Expanzní modul - Gigabit Ethernet x 2 + combo Gigabit SFP x 2 - pro HPE 12504 AC Switch Chassis (1 nabídka) 
HPE 20Gbps VPN Firewall module - Expanzní modul - Gigabit Ethernet x 2 + combo Gigabit SFP x 2 - pro HPE 12504 AC Switch Chassis
HP
JG371A
Kč 831 782,04*
za kus
 
 kus
HP
JC615A
od Kč 65 392,31*
za kus
 
 kus
HPE 7500 384Gbps Advanced Fabric Module (2 Nabídky) 
HPE 7500 384Gbps Advanced Fabric Module
HP
JD195A
od Kč 272 636,47*
za kus
 
 kus
HPE 10500 48-port 10GbE SFP+ SF Module (2 Nabídky) 
HPE 10500 48-port 10GbE SFP+ SF Module
HP
JC756A
od Kč 833 199,16*
za kus
 
 kus
HPE 48-port GbE SFP LEB Module - Expanzní modul - GigE - 48 porty - pro HPE 12504 AC Switch Chassis, 12508 DC, 12518 DC (1 nabídka) 
HPE 48-port GbE SFP LEB Module - Expanzní modul - GigE - 48 porty - pro HPE 12504 AC Switch Chassis, 12508 DC, 12518 DC
HP
JC075B
Kč 777 730,36*
za kus
 
 kus
vpřed
Výrobek na stránku: 10   15   20   50   100    Stránka: zpět   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ..   17   vpřed

Vyhledávání podobného: FACT®Finder od Omikronu
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.