Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 

Mobilní dílenský stůl s rámovou konstrukcí ,pojízdné provedení s možností snížení, 3 zásuvky, svěrák se sklopným zvedákem ,šířka 2000 mm


Množství:  kus  
Informace o produktu
Mobilní dílenský stůl s rámovou konstrukcí
Mobilní dílenský stůl s rámovou konstrukcí
Výrobek č.:
     1258-476532
Výrobce:
     Eurokraft
Č. výrobce:
     476532
EAN/GTIN:
     4061753038005
Hledané pojmy:
EUROKRAFTpro
Dílenské pracovní stoly
Dílenské stoly
Dílenský pracovní stůl
Mobilní dílenský stůl s rámovou konstrukcí, pojízdné provedení s možností snížení, 3 zásuvky, svěrák se sklopným zvedákem, šířka 2000 mm.

Mobilní díky 2 otočným a 2 pevným kolům - stabilní díky snižovatelnému podvozku. Řada s mnoha variantami pro průmyslové požadavky. Pracovní deska z bukového masivu.

Svařovaný podstavec se 4 nohami se dvěma páry stojanových noh z ocelových trubkových profilů (45 x 45 x 2 mm) včetně hloubkových výztuh (nahoře a dole). Nohy podstavce jsou dole zakončeny ukončovacím prvkem včetně protiskluzové podložky pro bezpečné stání. S práškovým vypalovaným lakem ve světlé šedé barvě RAL 7035. Masivní buková pracovní deska, tloušťka 40 mm. Ochrana povrchu pomocí lakového oleje šetrného k životnímu prostředí. Hloubka 700 mm. Podvozek s excentrickou pákou (vpravo). Ovládání excentrickou pákou je možné pouze do max. zatížení 300 kg. Podvozek lze pomocí excentrické páky zasouvat a vysouvat. Podvozek se 2 pevnými a 2 otočnými koly (průměr kol 100 mm, konstrukční výška 125 mm, běhoun z termoplastické pryže (nezanechává stopy, 85° Shore), střed kola z polypropylenu). Pevná kola jsou namontována na levé straně, otočná kola na pravé straně (upevnění na desku kola). Svěrák: Kovaný z kvalitní oceli v zápustkových blocích, kalený a téměř nerozbitný. Nastavitelná vodítka vždy zaručují čistý chod. MDS umožňuje rychlou demontáž vřetenového klíče a použití jakéhokoli nástroje se čtyřhranem 1/2'' jako hnacího nástroje. Mimořádně velkou, čistě kalenou kovadlinu lze ideálně použít pro menší rovnací a pěchovací práce. Šířka čelistí 120 mm, hloubka upnutí 82,5 mm, šířka upnutí 146 mm, rozměr kovadliny 75 x 75 mm, celková délka 365 mm, průměr patky 150 mm. Sklopný zvedák: Svěrák lze pomocí sklopného zvedáku snadno a rychle složit pod pracovní stůl. Ergonomickou práci zajišťuje integrované zařízení pro přestavení výšky, které kromě přestavení výšky umožňuje také otáčení svěráku.
Další informace:
Šířka:
2000 mm
Hloubka:
700 mm
Druh desky:
bukový masiv
Tloušťka desky:
40 mm
Výška:
880 mm
Pracovní výška:
880 mm
Přehled podmínek1
Dodací lhůta
Stav skladu
Cena
Kč 73 430,40*
Zobrazit detaily
Doporučit výrobekPoznamenat výrobek
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.