Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 

Pracovní deska ,deska s univerzálním povlakem, hloubka 900 mm, příplatek k desce z bukového masivu ,pro šířku dílenského stolu 2000 mm


Množství:  kus  
Informace o produktu
Pracovní deska
Pracovní deska
Výrobek č.:
     1258-531541
Výrobce:
     Eurokraft
Č. výrobce:
     531541
EAN/GTIN:
     4040376049803
Hledané pojmy:
Deska - psací stůl
Deska - pracovní stůl
Desky - psací stoly
Desky - pracovní stoly
Pracovní deska, deska s univerzálním povlakem, hloubka 900 mm, příplatek k desce z bukového masivu, pro šířku dílenského stolu 2000 mm.

Plný povrch nenáročný na údržbu. Mimořádná odolnost vůči kyselinám, olejům a chemikáliím. Vhodná pracovní deska pro každou oblast použití. Navíc pouze online: Povlak z tvrdého laminátu - vysoce odolný proti oděru a poškrábání. Další provedení desky lze dodat na vyžádání.

Pracovní deska s univerzálním povrchem (linoleovým povrchem) o tloušťce 2 mm, světle šedé mramorování. Antistatické, fungicidní a bakteriostatické provedení odolné proti stříkající vodě, nečistotám a teplotám. Mimořádně odolné vůči kyselině, olejům, tukům, rozpouštědlům a chemikáliím. Citlivé vůči zásaditým látkám s hodnotou pH >9 (např. mýdlo, čpavek). Povrch nesnadno hořlavý (B1) podle DIN 4102. Dřevotřískové jádro podle EN 309.

Tyto pracovní desky lze objednat pouze v kombinaci s dílenským stolem (ceny = příplatek k sériovému provedení).
Další informace:
Druh desky:
univerzální potah
Tloušťka desky:
40 mm
Šířka:
2000 mm
Hloubka:
900 mm
Typ produktu:
dílenské stoly s rámovou konstrukcí
Další hledané pojmy: Deska psacího stolu, Psací deska stolu, Deska pracovního stolu, Pracovní deska stolu, Stolová deska, Desky psacích stolů, Psací desky stolů, Desky pracovních stolů, Pracovní desky stolů, Stolové desky, Stolní desky, deska - psací stůl, EUROKRAFTpro, Deska, Desky, Pracovní deska, Pracovní desky, Příslušenství, Příslušenství pro pracovní stoly, Příslušenství pro pracovní stůl
Přehled podmínek1
Dodací lhůta
Stav skladu
Cena
Kč 5 251,20*
Zobrazit detaily
Doporučit výrobekPoznamenat výrobek
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.