Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 

Kompletní sada systémové nástavby 3 ,pro dílenský stůl ,šířka 1500 mm


Množství:  kus  
Informace o produktu
Kompletní sada systémové nástavby 3
Kompletní sada systémové nástavby 3
Kompletní sada systémové nástavby 3
Výrobek č.:
     1258-681805
Výrobce:
     Rau
Č. výrobce:
     EE-BW-KS-03-1500.12
EAN/GTIN:
     žádné údaje
Hledané pojmy:
Dílenský stůl
Dílenské stoly
dílenský stůl
Kompletní sada systémové nástavby 3, pro dílenský stůl, šířka 1500 mm.

Vhodné pro dílenské/pracovní stoly RAU a vybrané dílenské stoly EUROKRAFTpro. Ergonomie, pořádek a přehled na pracovišti. Všechny vestavné a přístavné části lze výškově přestavovat. Snadné doplnění nebo rozšíření. Nepostradatelné pro zavádění metod řízení LEAN.

Obsah kompletní sady systémové nástavby 3: - 1 x upevňovací sada (příčník) se 2 systémovými opěrami - 1 x děrovaná deska (š x v: šířka pole - 85 mm x 450 mm) se čtvercovými systémovými otvory pro umístění držáků nástrojů a příslušenství - 1 x etážová police (š x h: šířka pole x 300 mm), deska s povlakem melaminovou pryskyřicí - 1 x přídržná lišta pro připevnění přepravek s viditelným obsahem (nutná otevřená závěsná hrana na zadní straně přepravek s viditelným obsahem) a/nebo energetická lišta - 1 x držák ploché obrazovky s montážním adaptérem pro děrovanou desku (VESA MIS-D 75/100) - 1 x zásobník na kartonáž (š x h: šířka pole - 85 mm x 600 mm), deska s povlakem melaminovou pryskyřicí s montážními konzolami a C-profilem na přední a zadní straně pro variabilní polohování zásuvných oblouků (výšky 300 a 500 mm) pomocí systémových čepů, polohování mezi systémovými opěrami s možností posunu ±125 mm na montážních konzolách U dílenských stolů o šířce 2500 a 3000 mm je každá součást sady obsažena dvakrát. Montážní výšku přídavných prvků lze nastavit v rámci systémových opěr. Upevňovací sada (příčník) je připevněna k nosné konstrukci systému vzadu pod pracovní deskou. Systémové opěry (hliníkový profil 40 x 40 mm) se přišroubují k upevňovací sadě (příčníku) pomocí drážkových matic (výškově nastavitelných) a vedou nahoru za pracovní deskou tak, aby celá hloubka pracovní desky zůstala volná (bez šroubování k pracovní desce). Systémové opěry mají na všech 4 stranách profilovou drážku, takže je lze používat ze všech stran.

Tato systémová nástavba je určena pro dílenské/pracovní stoly RAU a vybrané dílenské stoly EUROKRAFTpro a nelze ji připojit k dílenským stolům jiných výrobců! Při objednávání bez odpovídajícího pracovního stolu je nutné uvést, pro kterou řadu je nástavba určena.
Další informace:
Šířka:
1500 mm
Hloubka:
600 mm
Barva:
světlá šedá RAL 7035
Pro šířku stolu:
1500 mm
Materiál:
hliník, dřevo, ocelový plech
Zatížitelnost:
100 kg
Šířka pole:
1500 mm
Další hledané pojmy: RAU, Nástavba dílenského stolu, Nástavba pracovního stolu, Nástavby dílenských stolů, Nástavby pracovních stolů, Nástavná etáž, Nástavné etáže, Pořadačové systémy, Pořadačový systém, Příslušenství pro systémová pracoviště, Příslušenství pro systémové pracoviště
Přehled podmínek1
Dodací lhůta
Stav skladu
Cena
Kč 27 542,40*
Zobrazit detaily
Doporučit výrobekPoznamenat výrobek
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.