Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 

Kompletní sada systémové nástavby 5 ,pro dílenský stůl ,šířka 1500 mm


Množství:  kus  
Informace o produktu
Kompletní sada systémové nástavby 5
Kompletní sada systémové nástavby 5
Kompletní sada systémové nástavby 5
Výrobek č.:
     1258-681823
Výrobce:
     Rau
Č. výrobce:
     EE-BW-KS-05-1500.12
EAN/GTIN:
     žádné údaje
Hledané pojmy:
Dílenský stůl
Dílenské stoly
dílenský stůl
Kompletní sada systémové nástavby 5, pro dílenský stůl, šířka 1500 mm.

Vhodné pro dílenské/pracovní stoly RAU a vybrané dílenské stoly EUROKRAFTpro. Ergonomie, pořádek a přehled na pracovišti. Všechny vestavné a přístavné části lze výškově přestavovat. Snadné doplnění nebo rozšíření. Nepostradatelné pro zavádění metod řízení LEAN.

Obsah kompletní sady systémové nástavby 5: - 1 x upevňovací sada (příčník) se 4 systémovými opěrami pro šířku dílenského stolu 1500 - 2000 mm nebo 2 x upevňovací sada pro šířku dílenského stolu 2500 - 3000 mm - 2 x sklopná kovová police (š x h: šířka pole - 85 mm x 300 mm), zvýšené hrany na všech stranách - 2 x přídržná lišta pro připevnění přepravek s viditelným obsahem (nutná otevřená závěsná hrana na zadní straně přepravek s viditelným obsahem) a/nebo energetická lišta - 2 x děrovaná deska (š x v: šířka pole - 85 mm x 450 mm) se čtvercovými systémovými otvory pro umístění držáků nástrojů a příslušenství - 1 x držák ploché obrazovky s montážním adaptérem pro děrovanou desku (VESA MIS-D 75/100) - 1 x etážová police (š x h: šířka pole x 300 mm), deska s povlakem melaminovou pryskyřicí Montážní výšku přídavných prvků lze nastavit v rámci systémových opěr. Upevňovací sada (příčník) je připevněna k nosné konstrukci systému vzadu pod pracovní deskou. Systémové opěry (hliníkový profil 40 x 40 mm) se přišroubují k upevňovací sadě (příčníku) pomocí drážkových matic (výškově nastavitelných) a vedou nahoru za pracovní deskou tak, aby celá hloubka pracovní desky zůstala volná (bez šroubování k pracovní desce). Systémové opěry mají na všech 4 stranách profilovou drážku, takže je lze používat ze všech stran.

Tato systémová nástavba je určena pro dílenské/pracovní stoly RAU a vybrané dílenské stoly EUROKRAFTpro a nelze ji připojit k dílenským stolům jiných výrobců! Při objednávání bez odpovídajícího pracovního stolu je nutné uvést, pro kterou řadu je nástavba určena.
Další informace:
Šířka:
1500 mm
Hloubka:
350 mm
Barva:
světlá šedá RAL 7035
Pro šířku stolu:
1500 mm
Materiál:
hliník, dřevo, ocelový plech
Počet opěr:
4 ks
Zatížitelnost:
100 kg
Šířka pole:
2x750 mm
Další hledané pojmy: RAU, Nástavba dílenského stolu, Nástavba pracovního stolu, Nástavby dílenských stolů, Nástavby pracovních stolů, Nástavná etáž, Nástavné etáže, Pořadačové systémy, Pořadačový systém, Systémová pracoviště, Systémové pracoviště
Přehled podmínek1
Dodací lhůta
Stav skladu
Cena
Kč 29 846,40*
Zobrazit detaily
Doporučit výrobekPoznamenat výrobek
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.