Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 

Protiskluzový pás, samolepicí ,šířka 50 mm


Množství:  kus  
Informace o produktu
Protiskluzový pás, samolepicí
Protiskluzový pás, samolepicí
Protiskluzový pás, samolepicí
Protiskluzový pás, samolepicí
Protiskluzový pás, samolepicí
Výrobek č.:
     1258-925922
Výrobce:
     žádné údaje
Č. výrobce:
     925922
EAN/GTIN:
     5060087954127
Hledané pojmy:
Všechny protiskluzové pásky
Všechny pásky proti skluzu
Podlahové značení protiskluzové
Protiskluzové značení podlah
Protiskluzový pás, samolepicí, šířka 50 mm, černá/žlutá, role, od 1 ks.

Pro použití uvnitř i venku. Pro zóny s nebezpečím uklouznutí, jako jsou schody, žebříky, rampy atp. Cenově výhodné, s dlouhou životností, snadné upevnění. Vhodné pro vlhké nebo mastné prostředí.

Z oxidů hliníku a uhličitanů křemíku. Nekluznost R13 podle EN 13552. Zadní strana samolepicí. Odolný vůči UV záření a teplotám od -20 °C do +60 °C. Šířka role 50 mm, délka každé role 18,3 m.

Lze je použít též jako bezpečnostní značení na strojích nebo nouzových východech.
Další informace:
Šířka:
50 mm
Výška:
0.5 mm
Materiál:
oxid hlinitý a uhličitan křemičitý
Teplotní odolnost:
-20 °C až +60 °C
Barva:
černá, žlutá
Délka:
18300 mm
Hmotnost:
1 kg
Další hledané pojmy: Značení podlah proti skluzu, Protiskluzové výstražné značení, Varovné protiskluzové značení, Protiskluzová páska na schody, Protiskluzové pásky na schodiště, Protiskluzové pásky pro vnitřní prostory, Protiskluzová páska do vnitřních prostorů, Protiskluzová páska do vnitřních místností, Protiskluzové pásky pro vnitřní místnosti, Protiskluzové pásky - venkovní, Protiskluzová páska - venkovní, Protiskluzové pásky - exteriér, Protiskluzová páska - vnější, Protiskluzové pásky pro venkovní prostory, Protiskluzová páska do venkovních prostorů, Protiskluzová páska pro venkovní plochy, Protiskluzové pásky pro vnější prostory, Protiskluzová páska - značení únikové cesty, Protiskluzové pásky - značení únikových cest, Protiskluzové pásky - vnitřní, Protiskluzová páska - vnitřní, Protiskluzové pásky - interiér, Protiskluzová páska - interiér, Protiskluzová páska vícebarevná, Protiskluzové pásky - vícebarevné, Protiskluzová páska - výstražné značení, Protiskluzové pásky - varovné značení, Výstražné značení - ochrana proti vstupu, Varovné značení - ochrana proti vstupu, Balicí přístroj a obalový prostředek, Balicí přístroje a obalové prostředky, Lepicí páska, Lepicí pásky, Nekluzný pás, Nekluzné pásy, Pás, Pásy, Podlahová krytina, Podlahové krytiny, Protiskluzový pás, Protiskluzové pásy, Samolepicí páska, Samolepicí pásky, Signální barevný pás, Signální barevné pásy
Přehled podmínek1
Dodací lhůta
Stav skladu
Cena
Kč 1 689,60*
Zobrazit detaily
Doporučit výrobekPoznamenat výrobek
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.