Kategorie
»O MercateoVítejte! Přihlásit se
Moje Mercateo
Nákupní košík
 
 

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC optický kabel 5 m OFNR Černá


Množství:  kus  
Informace o produktu
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC optický kabel 5 m OFNR Černá
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC optický kabel 5 m OFNR Černá
Výrobek č.:
     CICZ9-6030428
Výrobce:
     HP
Č. výrobce:
     BK840A
EAN/GTIN:
     0885631693926
Hledané pojmy:
Patch kabel s optickým vláknem
Optický patch kabel
Patch kabel - optické vlákno
Patch kabely s optickými vlákny
Další informace:
Další charakteristiky
Konektor(y)
2 x LC
Vlastnosti
Délka kabelu
5 m
Typ kabelu
OFNR
Konektor 1
LC
Konektor 2
LC
Pohlaví konektoru
Male connector / Male connector
Barva kabelu
Černá
Plně duplexní režim
Ano
Průměr jádra
50 µm
Průměr opláštění
125 µm
Podporované vlnové délky
850 nm
Vložená ztráta
0.5 dB
Certifikace RoHS
Ano
Přehled podmínek1
Dodací lhůta
Stav skladu
Cena
od Kč 963,37*
  
Cena platí od 20 kusů
Zobrazit detaily
Doporučit výrobekPoznamenat výrobek
Odstupňované ceny
Množství objednávky
Netto
Brutto
Jednotka
1 kus
Kč 1 022,76*
Kč 1 237,54
za kus
od 2 kusů
Kč 998,95*
Kč 1 208,73
za kus
od 5 kusů
Kč 974,21*
Kč 1 178,79
za kus
od 10 kusů
Kč 967,93*
Kč 1 171,20
za kus
od 20 kusů
Kč 963,37*
Kč 1 165,68
za kus
* Ceny s hvězdičkou jsou ceny netto, bez právně platné DPH.
Naše nabídka je orientována výhradně na firmy, živnostníky a samostatně výdělečně činné osoby.