OfficePremium

Otevřená nákupní skupina pro nákup kancelářských potřeb.

Mercateo snižuje díky OfficePremium cenu u více než 6.000 položek běžného kancelářského materiálu, a to až o 20 % oproti běžným výhodným cenám na platformě Mercateo.
Zvláštní podmínky lze po bezplatné aktivaci využít okamžitě a bez časového omezení.
Přihlaste se nynídoporučit tuto stránku

 

Přehled Vašich výhod

 

Nákupní management

 

OfficePremium  funguje jako nákupní pool. Mercateo pravidelně vypisuje výběrové řízení pro narůstající objem poptávek v OfficePremium. Speciální nabídky nejsou časově omezené. Zákazníci OfficePremium těží automaticky z každého dalšího poklesu cen.

Bez rizika a minimálního obratu

Speciální podmínky můžete využít okamžitě, bez rámcových dohod, bez časového omezení, bez minimálního obratu, bez dodatečných nákladů. To pro Vás znamená značné úspory bez rizika.

Doprava zdarma nad 1500 Kč netto

Pokud objednáváte výhradně ze sortimentu OfficePremium, zaplatíte za dopravné pouze 100,- Kč. U zásilky v minimální hodnotě 1500 Kč netto obdržíte dopravné zdarma.

Často kladené otázky a odpovědi (FAQ)

 

Pro jaké produkty platformy  Mercateo platí speciální podmínky? OfficePremium zahrnuje širokou škálu 6000 položek, což zajišťuje pokrytí všech běžných kancelářských potřeb. Tento sortiment je ve výsledcích vyhledávání jasně označený a umožňuje tak nákup za zvýhodněné ceny.
Jsou příznivé podmínky na úkor kvality? Ne, pokud jde o sortiment a logistický průběh, stojí za OfficePremium nabídka kvalitních výrobků s orientací na silné značky. Mercateo je jednou z mála mezinárodně úspěšných internetových firem, které pocházejí z Německa a staví na dodavatelském vztahu se silnými domácími partnery.
Je Office Premium výhodné také pro mou firmu?
Nabídka je zaměřená výhradně na podnikatelské subjekty a veřejné instituce. Zejména malé a střední podniky těží z podmínek, které díky objemům v OfficePremium vyjednali nákupčí společnosti Mercateo, a kterých by sami zpravidla nedosáhly. Dokonce i společnosti s více jak 1000 zaměstnanci se kvůli extrémně nízkým cenám rozhodly pro OfficePremium.
Jak je možné, že Mercateo
dokáže nabídnout tak velkou slevu?
Společnost Mercateo zahrnula objem nákupů tisíce malých a středních podniků pod OfficePremium a vypsala výběrové řízení pro vedoucí evropské distributory kancelářského materiálu. To přináší takové podmínky, které obvykle získají pouze velké koncerny a tuto cenovou výhodu předává Mercateo všem uživatelům OfficePremium. Důležitým faktorem je také obchodní model: Mercateo neprovozuje žádné vlastní sklady, což vytváří flexibilitu při vyjednávání s dodavateli. Chybějící provoz skladů umožňuje velmi těsnou cenovou kalkulaci a náklady se redukují pouze na špičkové vyjednávací a objednávkové služby.
Jak dlouho po aktivaci budou tyto podmínky platit? Použití OfficePremium nemá žádný časový limit. Základní model je založený na nákupní poptávce, kterou Mercateo jako nákupčí pro OfficePremium provádí pravidelně. Současná cenová hladina je stabilně zajištěna pro následujících 6 měsíců. S rostoucím počtem účastníků, a tudíž i zvýšením celkového objemu, lze očekávat i další snížení cen, které bude přínosem pro všechny.
Co stojí OfficePremium?
Existuje nějaký minimální obrat nebo jiné podmínky vyplývající z rámcové smlouvy?
Účast v OfficePremium není vázána na obrat z prodeje nebo minimální dobu trvání. Aktivace je pro všechny zákazníky zdarma a trvá jen několik sekund. Podmínky lze využít několik minut po aktivaci a kdykoliv je opět zrušit. Podmínkou je existující firemní účet u Mercateo.
Co bych měl udělat, aby moje firma mohla používat OfficePremium? Pokud již máte založený firemní účet u Mercateo, můžete si OfficePremium aktivovat přímo na www.mercateo.cz. Za tímto účelem se  přihlásíte jako obvykle svými přihlašovacími údaji na úvodní domovské stránce a přes existující banner se dostanete k tlačítku "Nyní aktivovat". Za několik minut obdržíte od Mercateo potvrzující e-mail. V něm je ještě jednou přesně uvedeno, že od tohoto okamžiku nakupujete za speciální ceny.

Podpora

Potřebujete poradit při využívání služeb OfficePremium?

 

Zavolejte nám zdarma na ,
nebo nám napište e-mail na adresu: service@mercateo.cz